Select language: English

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Haberler
Canan Tan’la Uzay Yolculuğu
Canan Tan çocukluğundaki ramazan günlerini anlattı
Canan Tan’a Ereğli’de Büyük İlgi!
Gülenay Börekçi Canan Tan ile Gezi Parkı protestolarını konuştu!
“Deva Olan Yazar”
Devamı
EN SON YÜREKLER ÖLÜR

2
Türü : Roman
 
Yayın Tarihi : 01.02.2009
 
Yayınevi : Altın Kitaplar
 
Kapak resmini büyük olarak görmek için üzerine tıklayınız.

Bu kez yazar, aşk’ın yanı sıra organ nakli konusuna da dokundurmuş kalemini. Yaşamla ölümün kıyasıya savaştığı yol ayrımında geçen çarpıcı bir öykü. Yanı başımızda yaşanıyormuşçasına gerçek... “Sen, gözlerinden ateşler saçarak, zehirli oklarını bana yöneltirken, ben sana âşık oldum Nehir...” “Sen, tüm şatafatlı tanımlardan sıyrılıp en doğal halinle, yaramazlık yapan çocuklar gibi boynunu bükmüş bağışlanmayı beklerken, ben sana âşık oldum Deniz...” Yüreklere düşen ilk kıvılcımlar... Sonsuza dek süreceğine inanılan aşk, mutluluk... Ve o uğursuz kaza! Kadının belleğinde kalan son sözcükler... “Sıkı tutun Nehir!...”

Son Yorumlar
Miray Sökmen / 25.01.2011 00:00:00
En Son Yürekler Ölür harika bir kitap, aynı sizin gibi... ,Yazdığınız diğer kitaplarda çok güzel fakat benim ve arkadaşlarımın favori kitabı En Son Yürekler Ölür. Devam ettirirseniz çok sevineceğim. Nehiri Ardayı Derini hepsini tüm karakterleri çok sevdim. ben 14 yaşındayım bize kitap okuma saatlerinde sizin kitaplarınızı okutturuyorlar.gayet muhteşem. kitabınızın eğer devamı olursa muhteşem olur, dört gözle bekliyorum.
Aysel Özer / 31.01.2011 00:00:00
GÖZYAŞLARI İÇİNDE, ACIYI YÜREĞİMDE HİSSEDEREK, BİR SOLUKTA OKUDUĞUM NEFİS KİTABINIZ İÇİN SİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM.
Sinem YAZGI / 07.02.2011 00:00:00
Önce Yüreğim Seni Çok Sevdi ve Sonra En Son Yürekler Ölür'ü Daha önceleri de Piraye'yi okumuştum.... En Son Yürekler Ölür'ü bir solukta okudum, bir defada, bi daha da okurum bi süre sonra ve tanıdığım herkese de anlatırım, anlatıyorum biraz;okusunlar diye.. Muhteşem bir kurgunun içinde; Aşk'ı, organ nakli konusunu,yaşamı ve bence sonsuzluğu kaleminizi adeta dillendirerek öyle güzel anlatmışsınız ki.. Ne çok derinden hissettim yüreğimde her satırı,her kelimeyi hatta her harfi.. Ve ne çok ağladım bu yüzden,bütün gece.. Çok,çok,çok güzeldi.. Kaleminize sağlık; teşekkürlerimi ve tebriklerimi sunuyorum...
Siz de yorum yazın

Romanlar sayfasına geri dön
 
  SenaDesign & Salih Candan